Teknoloji

Stray Çok Yakında Xbox’ta!

Temmuz 2022’de piyasaya sürülen ve daha önce nadiren görülen bir konsepte sahip Başıboş bugün oyuncuları sevindirecek bir haberle gündeme geldi. Sokak kedisi olarak oynadığımız oyunun Xbox konsolları için de çıkacağına dair ilk sinyaller geldi.

Oyunların uygun yaş gruplarına göre sınıflandırılması Eğlence Yazılım Derecelendirme Konseyi (ESRB) Stray için yeni bir değerleme yayınladı. Ancak bu değerlendirmeye konu olan versiyonun platform bilgisinde “ Xbox One, Xbox Serisi” bilgisi yer aldı.

ESRB’de başıboş derecelendirme:

ESRB’nin platforma gelmeyecek bir oyunla ilgili değerlendirmesi anlamsız olduğu için bu değerlendirme, Stray’in çok yakında Xbox konsolları için çıkacağının bir işareti olarak yorumlandı. ESRB, oyunun PC ve PlayStation sürümleri gibidir. 10 yaş ve üstüdeğerlendirmesini yaptı.

Stray, Temmuz 2022’de PlayStation 4, PlayStation 5 ve PPC için piyasaya çıktı. Oyun, 2022 yılında da oyuncuların en yüksek puan alan oyunu olmayı başardı. Ayrıca The Game Awards 2022’de “Yılın Oyunu” dahil 6 kategoride aday gösterildi. . En İyi Bağımsız Oyun” Ve ” En İyi Çığır Açan Bağımsız Oyun“Ödüllerini kazanmıştı.

devrekajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu