Haber

Edremit, YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı’nda bölgenin ürünlerini tanıttı

Edremit BelediyesiEdremit Ticaret Odası, Ticaret Borsası ve Havran Belediyesi iş birliğiyle antalya‘de düzenlenen “YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı”nda bölgeyi ve yöresel ürünleri tanıtıyor.

Edremit BelediyesiKentin kültürünü ve dünyaca ünlü zeytin ve zeytinyağını tanıtmaya devam ediyor.

2-5 Kasım 2023 tarihleri ​​arasında ANFAŞ- antalyaEdremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası, Edremit Ticaret Borsası ve Havran Belediyesi, Antalya Ticaret Borsası’nın Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlediği “YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı”nda ortak stant açarak bölgenin tanıtımını yapıyor.

Alanının en başarılı organizasyonlarından biri olan “YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı”nda gerçekleştirilen ortak tanıtımda, Edremit’in eşsiz lezzeti, yeşil çizik zeytin ve zeytinyağı ile Havran’ın mandalina ve sepet peyniri katılımcı yerli ve yabancı sektör temsilcilerine tanıtıldı. .

Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın görevlendirilmesiyle belediye ekipleri, ortak stantta misafirlere ilçenin ürünlerini anlatıyor.

Fuarda, Edremit’in coğrafi işaretli yeşil çizik zeytin ve zeytinyağının aldığı “Avrupa Birliği Onay Belgesi” ödülü, Antalya Valisi Hulusi Şahin ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından Edremit Ticaret Odası Başkanı Ahmet Çetin’e verildi.

Fuarda Edremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası, Borsa ve Havran Belediyesi stantları, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, Antalya Valisi Hulusi Şahin ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek tarafından ziyaret edildi. birçok misafir.

Kaynak: ANKA / Turizm

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu